Użytkowy na Sprzedaż - Kalinów

Powierzchnia: 240 m²
Cena: 770 000 zł
 
Typ nieruchomości:
Użytkowy
Miejscowość:
Kalinów
Powiat:
strzelecki
Województwo:
opolskie

Powierzchnia:
240 m²
Cena:
770 000 zł
Cena za metr:
3 208 zł/m²

Rodzaj obiektu:
Oddzielny obiekt
Rok budowy
Ilość pięter:

Oferujemy Państwu budynek na działce oznaczonej symbolem U4 w MPZP. Plan ten dopuszcza prowadzenie różnorakiej działalności gospodarczej od budowlanej, kamieniarskiej, stolarskiej, elektrycznej, mechanicznej po różnego rodzaju usługi aż po transport. Plan również dopuszcza budowę budynków mieszkalnych. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 4365m2 z bezpośrednim dojazdem z drogi głównej Strzelce Opolskie - Gogolin.

Oprócz budynku głównego na działce znajduje się budynek gospodarczy oraz budynek garażowy z trzema miejscami postojowymi. Budynek główny to stosunkowo nowa konstrukcja o łącznej powierzchni około 240m2. 

Parter budynku to jedna sala o powierzchni około 70m2, toalety oraz zaplecze spełniające rolę kuchni, piętro to dwie sale jedna około 30m2 druga koło 70m2 z wyjściem na duży taras, dodatkowo są dwie toalety, i kuchnia z windą. Budynek jest ocieplony, pomieszczenia są klimatyzowane, ogrzewany jest po przez piec na eko-groszek. Nieruchomość posiada własną oczyszczalnie biologiczną.

Zapraszamy.

Oferujemy pomoc w załatwieniu formalności związanych z kredytem hipotecznym.

Oferta kilkunastu banków w jednym miejscu.


Kontakt z agentem

Tomasz Sewruk
t.sewruk@crn-nieruchomosci.pl
605-825-346