TEL. 77 440-22-50
kontakt@crn-nieruchomosci.pl
O firmie
Gdzie jesteś:
Dane firmowe - O firmie
Zarządzanie nieruchomościami, w szczególności komercyjnymi, to bardzo trudne i absorbujące zadanie, które wymaga sporej wiedzy i doświadczenia, a w szczególności - dużego zaangażowania.
Dlaczego my

Jako licencjonowani zarządcy nieruchomości posiadamy nie tylko wiedzę teoretyczną, ale też praktyczną, by zapewnić Państwu najwyższy poziom profesjonalnych usług.

Doświadczenie zdobyte w zakresie zarządzania i administracji budynków komercyjnych i mieszkalnych oraz optymalizacji organizacyjno–energetycznej obiektów komercyjnych, przemysłowych, mieszkalnych czy też użyteczności publicznej, daje Państwu gwarancję, że poradzimy sobie z najtrudniejszymi zadaniami, mając na względzie prawidłową gospodarkę nieruchomości oraz Państwa interesy.

Kompleksowość i jakość

Takie podejście pozwala zaproponować Państwu wysokiej jakości usługi i rozwiązania, które przyniosą oszczędność finansową, oszczędność czasu, poprawę jakości życia i komfortu eksploatacji budynków, a także przyniesie pożytki ekonomiczne i wzrost wartości nieruchomości.

Nasza działalność w ramach obsługi rynku nieruchomości gwarantuje kompleksowe usługi w zakresie zarządzania obiektami mieszkalnymi i komercyjnymi, pośrednictwa w zakresie obrotu nieruchomościami oraz doradztwa i obsługi w obszarze optymalizacji gospodarki energetycznej.

Adres firmy
Centrum Rozwoju Nieruchomości
ul. Marka Prawego 24
(budynek "ROLNIK")
47-100 Strzelce Opolskie
Dane kontaktowe
kontakt@crn-nieruchomosci.pl
77 440-22-50
Lokalizacja firmy
Skontaktuj się z naszymi specjalistami!
Napisz na kontakt@crn-nieruchomosci.pl lub zadzwoń pod 77 440-22-50.